وبلاگ مطالب ناب و دسته اول

پرداخت جریمه و خلافی خودرو

یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 22:58

به نقل از ایتور:

طریقه پرداخت جریمه و خلافی خودرو

در مطلب قبلی وبسایت ایتور به طور کامل نحوه دریافت میزان خلافی خودرو به سه روش مراجعه به وبسایت راهور، دریافت خلافی از طریق ارسال پیامک و مراجعه به پلیس +10 شرح داده شد. و حالا در این مطلب قصد داریم تا نحوه‌ی پرداخت خلافی خودرو را با هم مورد برسی قرار دهیم.

پرداخت های اینترنتی به کلی دردسرهای خروج از منزل و ماندن در ترافیک و صرف هزینه و وقت را برای اکثر مردم از بین برده است شما با استفاده از سرویس پرداخت قبض ایتور علاوه بر پرداخت قبض های خدماتی خود می توانید اقدام به پرداخت قبض جریمه و خلافی خودروی خود نمایید.

روش های متعدی برای اینکار در نظر گرفته شده که از آنها می توان به پرداخت خلافی خودرو با استفاده از وبسایت ایتور، پرداخت جریمه رانندگی از طریق درگاه سایت های ملی، ملت، سامان و ... و پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی با استفاده از کدهای USSD و اپلیکیشن های اندروید اشاره کرد.

روش اول: پرداخت جریمه رانندگی از طریق سایت ایتور

استفاده از این روش بسیار ساده می‌باشد و کافیست که ابتدا به بخش پرداخت قبوض وبسایت ایتور به آدرس http://etore.ir/bill/ مراجعه نمایید سپس با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام به پرداخت قبض جریمه‌ی خود نمایید:

1) دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت: ابتدا با توجه به آموزشی که در مطلب نحوه دریافت خلافی خودرو داده شد میزان بدهی به همراه شناسه قبض و پرداخت را دریافت نمایید.

2) سپس با مراجعه به وبسایت ایتور و بخش پرداخت قبوض با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت به همراه شماره‌ی موبایل و یا یک ایمیل به منظور بهره مندی از خدمات پشتیبانی بر روی دکمه بررسی کلیک نمایید.

3) در صورت درست بودن اطلاعات وارد شده؛ مبلغ جریمه برای شما نمایش داده خواهد شد.

4) در صورت صحیح بودن اطلاعات با کلیک بر روی دکمه پرداخت وارد صفحه پرداخت بانک خواهید شد و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز به وبسایت ایتور بازگردانده خواهید شد.

5) در این صفحه نتیجه پرداخت جریمه به همراه کد پیگیری و کد ثبت به شما نمایش داده خواهد شد که منظور پیگیری‌های آینده این دو کد را نزد خود نگه دارید.

 

روش دوم: پرداخت جریمه رانندگی از طریق خودپرداز

برای استفاده از این روش کافیست که یکی از خودپردازهای عضو شتاب مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را پرداخت نمایید.

 

روش سوم: پرداخت خلافی خودرو با استفاده از درگاه اینترنتی بانک ملی

شما می‎‌توانید با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک ملی قبض های جریمه خود را به صورت دسته ای و یکجا پرداخت نمایید.

 

برای پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی و قبض های جریمه ی خود به وبسایت ایتور و بخش پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.